Готуємо в квітні заходи, присвячені тижню знань з безпеки життєдіяльності

Понеділок – п’ятниця
з 9.00 до 16.00

Електронні енциклопедії, словники та довідники

disk1

Земля і Всесвіт

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина сприймала навколишній світ об’ємно, розуміла, що у ньому все взаємопов’язане: зорі, рослини, вітри, океани, мікроорганізми. Тоді ця навчальна програма саме для Вас.

disk2

Алгебра і початки аналізу

Для учнів 7 – 11 класів
Частина І
Розділ 1 – 5
 • Множини і числа
 • Вирази
 • Рівняння
 • Нерівності
 • Системи

 • disk3

  Тварини нашої планети.

  Диск орієнтований для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, проте й дорослим буде цікаво потрапити у захоплюючий світ тварин. Ви дізнаєтеся про життя найменшої та найбільшої тваринки на Землі, познайомитеся із звірятками, які мають чудернацькі назви, зовнішність та оригінальну поведінку.


  disk4

  Світ Ремесел.

  Ти, мабуть, не раз задумувався над тим, ким хочеш стати у майбутньому. Тобі складно вибрати? Звичайно, адже професій дуже багато, і всі вони цікаві та корисні. Для того, аби ти не розгубився у різноманітті професій, мудра Білочка поділить їх на 5 видів, а кмітливий Вовк Панас визначить, до яких видів професій у Тебе є схильність…


  disk4

  Міфи України.

  Лише найстарші цивілізації і народи (такі, як український) мають свою унікальну міфологію. Наші пращури зберегли свої уявлення про цей світ у численних незвичайних образах і переказах. Ніхто, крім слов’ян, не святить яйця, хліб і м’ясо. Ніде в світі не святкують Івана Купала… Чому так склалося? На цьому диску Ви не лише знайдете відповіді на це та інші запитання, а ще прочитаєте багато українських легенд та розповідей про фантастичних істот зі світу української міфології.


  disk4

  Тарасове перо.

  Аудіо Повість-Казка про дитинство та юність Тараса Григоровича Шевченка.